Strieborné náušnice kôstky s pravou riečnou perlou 21066.1 Biele
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
43 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Decentné náušnice dekorované pravou riečnou perlou bielej farby. viac
Kód produktu: 7438 EAN: 8590962210880 Ceny dopravy
Obdivuhodné náušnice s prírodnou kultivovanou riečnou perlou. Tieto perlou zdobené náušnice majú efektívne zapínanie na puzetu proti nechcenej strate.
Do náušníc nie je pridaný nikel, a tak sa ich nemusia báť nosiť ani alergici.
Jemné strieborné náušnice s krásnou riečnou perlou lesknúcou sa vo vlnke vám pridajú na elegancii.
Náušnice budú tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite, dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Pecky, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 16 mm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 16 x 10 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 4 |
| Hmotnosť šperku (g) | 5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Strieborný náhrdelník s pravou riečnou perlou 22038.1…
Kód: 7439
Do 2 dní
49,20 €

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25002.1 Biela
Kód: 25002.1 B
Skladom
49,20 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23001.1
Kód: 1337
Do 2 dní
93,50 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 1727
Nie je skladom
34,40 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1
Kód: 1739
Nie je skladom
38,50 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 1728
Do 2 dní
46,70 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2202…
Kód: 1738
Nie je skladom
71,30 €

Perlový náramok s pravou riečnou perlou v lístočku…
Kód: 23028
Do 2 dní
54,90 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 3039
Nie je skladom
73,70 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29044.1
Kód: 3119
Do 2 dní
124,70 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1725
Skladom
59,60 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Kód: 1333
Do 2 dní
200,20 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 2300
Do 2 dní
83,30 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1324
Skladom
54,10 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1707
Skladom
40,40 €















Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




