Pozlátené náušnice visiace s bielou riečnou perlou a zirkónmi 21048.1 Au plating
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
75 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jedinečné pozlátené perlové náušnice vykladané zirkónmi. viac
Kód produktu: 21098 EAN: 8590962210989
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty

Decentné pozlátené náušnice s efektívnym zapínaním na klapku. Všetko s bielou perlou a doplnené o číre zirkóny.
Ideálne pre všetky vekové kategórie. Vhodné na denné i večerné nosenie.
Všetko je ručná práca, pri ktorej používame len prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
Kultivované perly sú svojim spôsobom stále perly pravé, ale do ich vznikol zasiahol človek. Perlorodkám je pri malom chirurgickom zárodku do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička. Tá sa potom začne obaľovať perleťou.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Vykládané + perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 17 mm |
| Priemer perly | 9 mm |
| Rozmer náušnice | 17 x 9 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (18)


















Súvisiace produkty 18

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielymi…
Kód: 7564
Do 2 dní
662,60 €

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…
Kód: 7570
Do 2 dní
141,10 €

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…
Kód: 7563
Do 2 dní
341,90 €

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Pozlátený náramok tri krúžky na dvojitej retiazke 6300…
Kód: 63002
Skladom
34 €

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…
Kód: 000098
Do 2 dní
200,80 €

Pozlátený náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006…
Kód: 7416
Skladom
50,10 €

Zlatý náramok číry so Swarovski Elements kryštálmi…
Kód: 92500406g-cr
Skladom
80 €

Zlatý 14 karátový náramok žlté zlato s bielymi…
Kód: 7565
Nie je skladom
232,60 €

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom kvety
Kód: vs-92700456g
Skladom
49,20 €

Pozlátený náhrdelník s čírym zirkónom 12052.1 Au…
Kód: 12062
Skladom
38 €

Pozlátený náramok retiazka s jedným zirkónom 13025.1…
Kód: 7777
Skladom
44,20 €

Strieborný náhrdelník s motívom kvetu v zlatej farbe
Kód: vs-92300456g
Skladom
53,30 €

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom nekonečna
Kód: vs-92700454g
Skladom
42,10 €

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…
Kód: 00093
Do 2 dní
191,80 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29006.1 Au…
Kód: 29049
Nie je skladom
95,90 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1…
Kód: 23021
Do 2 dní
114,80 €

Pozlátený strieborný náhrdelník s pevnou bielou…
Kód: 22056
Do 2 dní
59,30 €
Príslušenstvo (9)









Príslušenstvo 9

Pozlátené strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou…
Kód: 7554
Do 2 dní
33,40 €

Pozlátený náhrdelník s príveskom placička so srdiečkom…
Kód: 62009
Skladom
57,60 €

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe so Swarovski…
Kód: vs-92300389g-cr
Skladom
65,60 €

Náhrdelník z chirurgickej ocele s kryštálmi Swarovski…
Kód: vs-61310009g
Skladom
53,70 €

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…
Kód: 7190
Nie je skladom
502,40 €

Náhrdelník číry strieborný pozlátený so Swarovski…
Kód: vs-NBG1122SS29C
Skladom
49,20 €

Náušnice číre strieborné pozlátené sa Swarovski…
Kód: vs-KRG1122SS29C
Skladom
36,50 €

Strieborný náhrdelník zlaté srdce so Swarovski…
Kód: vs-92300371g-cr
Skladom
49,20 €

Náramok zlatý číry so Swarovski Elements Soul BSG28081…
Kód: vs-BSG280810C
Skladom
65,60 €
77,90 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




