Pozlátený náramok tri krúžky na dvojitej retiazke 63001 Au plating
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
30 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný náramok na dvojitej retiazke v tvare troch krúžkov. viac
Kód produktu: 63002 EAN: 8590962630022 Ceny dopravy
Farebné varianty

Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit. Náramok má nastaviteľnú dĺžku podľa potreby.
Náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla.
Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Typ | Bez osadenia |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 17 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 15 x 15 mm |
| Šírka prívesku | 24 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Pozlátené náušnice tri krúžky 61010 Au plating
Kód: 61011
Skladom
29,80 €

Pozlátené strieborné náušnice kruhy s ozdobným…
Kód: 61021
Skladom
54 €

Pozlátené strieborné náušnice kruhy s ozdobným…
Kód: 61022
Skladom
54 €

Pozlátené strieborné náušnice kruhy 61001 Au plating
Kód: 61016
Do 2 dní
21,60 €

Pozlátené strieborné náušnice visiace krúžky 61016 Au…
Kód: 61031
Do 2 dní
34,80 €

Strieborné pozlátené náušnice kruhy 61068
Kód: 61099
Do 2 dní
98,20 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Pozlátený náramok dvojitá retiazka guličky a oválky 63…
Kód: 63010
Do 2 dní
68,90 €

Pozlátený náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006…
Kód: 7416
Skladom
50,10 €

Strieborný pozlátený náhrdelník srdca so Swarovski…
Kód: vs-92300322g-gsh
Skladom
57,40 €

Strieborný náhrdelník pozlátený so Swarovski Elements…
Kód: vs-NG11223CGS
Skladom
68,40 €

Náhrdelník číry strieborný pozlátený so Swarovski…
Kód: vs-NBG1122SS29C
Skladom
49,20 €














