Pozlátené náušnice tri krúžky 61010 Au plating
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
27 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborné náušnice v tvare kruhov v zlatej farbe. viac
Kód produktu: 61011 EAN: 8590962610116 Ceny dopravy
Strieborné náušnice v tvare troch kruhov sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000.
Náušnice majú zapínanie na puzetu.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý vynikne ako pútavý trendy doplnok ako k večerným šatám, tak aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá či dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Typ | Bez osadenia |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 17 mm |
| Priemer náušnice | 12 mm |
| Rozmer náušnice | 17 x 12 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Pozlátený náramok s bielymi zirkónmi štvorlístok 13008…
Kód: 013035
Do 2 dní
39,70 €

Pozlátený náramok retiazka s jedným zirkónom 13025.1…
Kód: 7777
Skladom
44,20 €

Pozlátený náhrdelník dvojradový malé placky a guličky …
Kód: 62011
Do 2 dní
81,30 €

Trojitý strieborný náramok z retiazok s bielou perlou …
Kód: 23151
Do 2 dní
84,40 €

Pozlátený náramok tri krúžky na dvojitej retiazke 6300…
Kód: 63002
Skladom
34 €

Strieborný náramok dva oválky 63012
Kód: 63015
Do 2 dní
19,90 €

Pozlátený strieborný náhrdelník s krúžkami 62026
Kód: 62034
Do 2 dní
49,50 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Zlatá 14 karátová sada šperkov s kryštálmi Swarovski…
Kód: 39192
Skladom
533,30 €
693,50 €
-20%
Viac farieb

Náhrdelník zlatý so Swarovski Elements koliesko 32026.…
Kód: 32129
Skladom
164,10 €
205,10 €

Strieborný náhrdelník zlaté srdce so Swarovski…
Kód: vs-92300371g-cr
Skladom
49,20 €















