Poháre na whisky so Swarovski Elements Silhouette 250 ml
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Originálne poháre na whisky zdobené kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 99vs-SW1045.832ELX Ceny dopravy
Krásne a luxusné poháre na whisky sa vyznačujú oslňujúcou kombináciou štýlového dizajnu s ručne brúseným dekorom a krištáľmi Swarovski Elements. Tieto poháre sú balené v pevnej darčekovej krabici.
Sklenené poháre s krištáľmi Swarovski Elements sú bezpečnou poistkou pre krásny a vkusný svadobný darček, k narodeninám, špeciálnym oslavám či iným slávnostným príležitostiam pre mužov aj ženy.
Sada 2 ks luxusných pohárov so Swarovski Elements je vyrobená z bezolovnatého skla, ktoré je navyše tvrdené. Vynikajú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Odporúčame ručné umývanie, aby nedošlo k poškodeniu či oderu.
Objem jedného pohára je 250 ml.
2 kusy v balení, cena za sadu.
Nie je vhodné do umývačky riadu.
| Typ produktu | Poháre |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 3 kryštály |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre mužov, Unisex |
| Objem | 250 ml |
| Šírka | 8 cm |
| Výška | 9 cm |
Súvisiace produkty 8

Poháre flauty na sekt zlaté so Swarovski Elements 210…

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml číslo "50"

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml "Všetko…

Poháre na biele víno so Swarovski Elements Atlantis 40…

Sklenená váza srdce Love 19 cm

Sklenená karafa na vodu so Swarovski Elements…

Sada 6 ks hojdacích pohárov Crazy brúsená špirála 390…

Poháre na červené víno sa Swarovski Elements Romance…
Príslušenstvo 6

Dřevěné černo-béžové hodinky BOBO BIRD 5678/2

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 38016.3 Pink mix

Kovová postriebrená figúrka Malý slon s bielymi…

Sklenený veľký pilník na nohy B-B6 sivá

Dámske čierne hodinky Centella so Swarovski Elements…












