Sklenená karafa na vodu so Swarovski Elements Silhouette 1200 ml
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jedinečná sklenená karafa na vodu, víno či iné nápoje zdobené kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-SW1045.612 Ceny dopravy
Krásna a luxusná karafa na vodu, víno či iné nápoje sa vyznačuje oslňujúcou kombináciou štýlového dizajnu s ručne brúseným dekorom a krištáľmi Swarovski Elements. Je balená v pevnej darčekovej krabici.
Sklenená karafa s krištáľmi Swarovski Elements je bezpečnou poistkou pre krásny a vkusný svadobný darček, k narodeninám, špeciálnym oslavám či iným slávnostným príležitostiam pre mužov aj ženy.
Karafa je vyrobená z bezolovnatého skla, ktoré je navyše tvrdené. Vyniká vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Odporúčame ručné umývanie, aby nedošlo k poškodeniu či oderu.
Objem karafy je 1200 ml.
1 kus v balení.
Nie je vhodné do umývačky riadu.
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 3 kryštály |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre mužov, Unisex |
| Objem | 1200 ml |
| Šírka | 13 cm |
| Výška | 25,6 cm |
Súvisiace produkty 14

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml číslo "30"

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml "Všetko…

Poháre na whisky so Swarovski Elements Silhouette 250…

Sklenice na biele víno zlaté se Swarovski Elements…

Poháre flauty na sekt čierne so Swarovski Elements…

Poháre na biele víno so Swarovski Elements Atlantis 40…

Sklenená biela váza so Swarovski Elements srdce v…

Sklenená váza srdce Love 19 cm

Poháre na červené víno sa Swarovski Elements Romance…

Kovová zátka do fľaše s korkom striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Porcelánový hrnček s tanierikom na kávu a čaj srdca…

Sada 6 ks hojdacích pohárov Crazy brúsená špirála 390…
Príslušenstvo 6

Sklenený veľký pilník na nohy B-B2 oranžový

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 38016.3 aqua mix

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…

Vizitkár so Swarovski Elements vlnka Fuchsia

Propiska zápalka












