Poháre flauty na sekt zlaté so Swarovski Elements 210 ml Amber
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Set dvoch kusov originálnych pohárov na sekt, šampanské či iné nápoje zdobené kryštálmi Swarovski Elements.
viac
Kód produktu: vs-SW1182.412 Ceny dopravy


Krásne a luxusné zlaté poháre na sekt sa vyznačujú oslňujúci kombináciou štýlového dizajnu s ručne brúseným dekórom a krištáľmi Swarovski Elements. Tieto poháre sú balené v pevnej darčekovej krabici. Sklenené poháre na sekt s krištáľmi Swarovski Elements sú bezpečnou poistkou pre krásny a vkusný svadobné darček, narodeniny, špeciálne oslavy či iné slávnostné príležitosti pre mužov aj ženy.
Sada 2 ks luxusných pohárov so Swarovski Elements je vyrobená z bezolovnatého skla, ktoré je navyše tvrdené. Vynikajú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Odporúčame ručné umývanie, aby nedošlo k poškodeniu či oderu.
Poháre nie sú vhodné na umývanie v umývačke riadu.
Objem jedného pohára je 210 ml.
2 kusy v balení, cena za sadu.
| Typ produktu | Poháre |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 3 kryštály |
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre mužov, Unisex |
| Objem | 210 ml |
| Šírka | 6,4 cm |
| Výška | 23,6 cm |
Súvisiace produkty 12

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml číslo "20"

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml "Všetko…

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Venezia 23…

Poháre na biele víno so Swarovski Elements Atlantis 40…

Sklenená váza srdce Love 19 cm

Sklenená váza so Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Sklenice na biele víno zlaté se Swarovski Elements…

Poháre na whisky so Swarovski Elements Silhouette 250…

Kovová zátka do fľaše s korkom striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Porcelánový hrnček s tanierikom na kávu a čaj srdca…
Príslušenstvo 6

Sklenená biela váza so Swarovski Elements srdce v…

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 38016.5 hematite

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…

Sklenený veľký pilník na nohy B-B2 oranžový

Propiska zápalka















