Dámske čierne hodinky Centella so Swarovski Elements ZN40CZJ
Viac farieb
97 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Náramkové čierne hodinky s čiernymi krištáľmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-ZN40CZJ XX
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty




Krásne módne hodiny s remienkom z mikrovlákna majú minerálne sklo, ktoré je odolné proti poškriabaniu. Hodinky majú Quartzový strojček a spĺňajú nielen funkciu hodiniek, ale zároveň sú prekrásnym moderným doplnkom. Hodinky nie sú vodotesné.
Jednoduchý štýl a elegantná línia v kombinácii so strieborným kovom pôsobí naozaj luxusným dojmom.
Tieto výnimočné módne hodinky vykladané kryštálmi Swarovski Elements sú vhodné ako pre zvláštne príležitosti, tak aj pre bežné nosenie.
| Typ produktu | Hodinky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Mikrovlákno, Oceľ, Mosadz |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 21,1 cm |
| Priemer (rozmer) puzdra | 39 mm |
| Priemer (rozmer) ciferníku | 27 mm |
| Šírka remienka | 17 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609





