Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21069.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jedinečné strieborné perlové náušnice vykladané čírymi zirkónmi. viac
Kód produktu: 7556 EAN: 8590962210910 Ceny dopravy
Očarujúce náušnice s riečnou perlou zasadenou v striebre a dekorované čírymi zirkónmi. Náušnice majú efektívne a ľahké zapínanie na klapku.
Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
Šperk je opatrený pečaťou kvality. Táto pečať deklaruje, že sa jedná o poctivú ručnú prácu z Jablonca nad Nisou.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné ako pre dámy, tak aj mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Perly, Vykládané + perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 17 mm |
| Priemer perly | 8,5 mm |
| Rozmer náušnice | 17 x 8,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25003.1 Biela

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Príslušenstvo 7

Strieborný náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006

Strieborný prsteň so zirkónmi anjel a srdce Kryštál

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom motýľ Krystal

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s riečnou…

Strieborné náušnice so zirkónmi vločka Krystal

















Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




