Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely okrúhly 34225.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantný prívesok okrúhleho tvaru s čírymi kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 2094 EAN: 8590962346794 Ceny dopravy

















Pútavý prívesok okrúhleho tvaru je vykladaný kryštálmi Swarovski Elements vo farbe Kryštál. Prívesok je uchytený v porhodiovanom striebre.
Prívesok nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie. Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom.
Prívesok je vhodný pre všetky ženy či dievčatá.
Súčasťou prívesku nie je retiazka, ale aj tú si môžete zakúpiť na našom e-shope.
| Typ produktu | Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 21 mm |
| Šírka prívesku | 15 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 15

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…

Strieborné náušnice kôstky s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski biely…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33048.…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biele srdce …

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33047.…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biely…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Príslušenstvo 8

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Prívesok biely Rivoli so Swarovski Elements Kryštál 12…












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




