Zlaté 14 karátové náušnice visacie s modrou riečnou perlou 921009.3 Peacock
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusné zlaté 14 karátové visiace náušnice s pravou riečnou perlou modrej farby. viac
Kód produktu: 21068 EAN: 8590962210682


Luxusné náušnice sú vyrobené zo 14karátového zlata s rýdzosťou 585/1000 a sú doplnené pravými kultivovanými sladkovodnými riečnymi perlami tej najvyššej kvality AAA. Perly sa tak môžu pochváliť dokonalým leskom, ktorý zaujme na prvý pohľad.
Náušnice sa zapínajú na zlatú klapku, ktorá je bezpečne ochráni pred nechcenou stratou.
Ústredným bodom krásy týchto zlatých 14karátových náušníc sú bezpochyby žiarivé perlové guličky z pravých sladkovodných riečnych perál.
Zlaté náušnice môžu symbolizovať lásku k nášmu životnému partnerovi, pripomínať významnú udalosť alebo životné jubileum.
Hmotnosť šperku je len orientačná a líšia sa kus od kusu.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 8 x 18 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,02 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,18 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 7

Perlová súprava z riečnych perál 29018.3 Peacock

Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23011.3…

Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23012.3…

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním zo 14…

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním zo 14…

Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním zo 14…

Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním zo 14…
Príslušenstvo 8

Strieborné náušnice visiace s modrou riečnou perlou 21…

Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23011.3…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s modrou riečnou…

Strieborný prsteň s modrou riečnou perlou 25002.3…

Strieborné náušnice kôstky s modrou riečnou perlou 210…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál modrý 2202…

Zlaté 14 karátové náušnice biele zlato s modrou…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




