Strieborné náušnice visiace s modrou riečnou perlou 21009.3 Peacock
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné jednoduché náušnice dekorované perlou fialovo-modrej farby. viac
Kód produktu: 2165 EAN: 8590962210422 Ceny dopravy
Farebné varianty


Tieto náušnice sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Vhodné na bežné nosenie Všetko je ručne vyrobené a sú použité iba prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
Výrobok nesie pečať kvality. Táto pečať potvrdzuje, že ide o poctivých remeselníkov z Jablonca nad Nisou.
Náušnice sú povestnou čerešničkou na torte a dodajú vášmu vzhľadu exkluzivitu a lesk.
Strieborné náušnice visiace s modrou riečnou perlou 21009.3
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23011.3…
Kód: 2905
Skladom
88,60 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál modrý 2202…
Kód: 2902
Do 2 dní
135,30 €

Perlová súprava z riečnych perál 29018.3 Peacock
Kód: 1746
Do 2 dní
77,90 €

Strieborný náhrdelník s pevnou modrou riečnou perlou…
Kód: 22057
Nie je skladom
59,30 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23012.3…
Kód: 7882
Do 2 dní
48,30 €

Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním z…
Kód: 22175
Do 2 dní
247,80 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Strieborný prívesok s guľatou tmavo modrou matnou…
Kód: 1532
Do 2 dní
9,80 €

Strieborné náušnice visiace s tmavo modrou matnou…
Kód: 1526
Nie je skladom
18,80 €

Strieborné náušnice kôstky s modrou riečnou perlou 210…
Kód: 2166
Do 2 dní
26,20 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




