Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23011.3 Peacock
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
80 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Modrý perlový náramok zdobený zirkónmi. viac
Kód produktu: 2905 EAN: 8590962230116
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty

Romantický náramok zdobený pravou prírodnou kultivovanou riečnou perlou a čírymi zirkónmi.
Náramok sa pýši krúžkovým zapínaním.
Náramky patria medzi šperky, ktoré sú nepostrádateľnou ozdobou každého dámskeho zápästia a to nielen pri nočných spoločenských akciách, ale aj na bežné nosenie.
Ozdobte svoje zápästie šperkom, ktorý podčiarkne vašu ženskosť.
Luxus, ktorý je stvorený pre kráľovnú večera, plný dokonalosti a detailu.
Perlový náramok z pravých riečnych perál modrý 23011.3 Peacock
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | A |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 19,5 cm |
| Priemer perly | 8 mm, 8,5 mm |
| Hmotnosť | 15 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Strieborné náušnice kôstky s modrou riečnou perlou 210…
Kód: 2166
Do 2 dní
26,20 €

Perlová súprava z riečnych perál 29018.3 Peacock
Kód: 1746
Do 2 dní
77,90 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál modrý 2202…
Kód: 2902
Do 2 dní
135,30 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58188LAV…
Kód: K58188LAV
Na objednávku do 20 dní
29,50 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58181…
Kód: K581810LAV
Na objednávku do 20 dní
32,40 €

Strieborný náhrdelník s pevnou modrou riečnou perlou…
Kód: 22057
Nie je skladom
59,30 €

Perlová súprava s modrou riečnou perlou a zirkónmi 290…
Kód: 29077
Nie je skladom
89,40 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Strieborné náušnice pecka s tmavo modrou matnou perlou…
Kód: 1528
Skladom
24,20 €

Strieborný prívesok s guľatou tmavo modrou matnou…
Kód: 1532
Do 2 dní
9,80 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 31836
Skladom
31,90 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




