Zlaté 14 karátové náušnice kruhy žlté zlato s bielou riečnou perlou 91P00030
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusné zlaté 14 karátové visiace náušnice s pravou riečnou perlou bielej farby. viac
Kód produktu: 7566 EAN: 8590962001181
Luxusné náušnice sú vyrobené zo 14-karátového zlata s rýdzosťou 585/1000 a sú doplnené pravými kultivovanými sladkovodnými riečnymi perlami tej najvyššej kvality AAA. Perly sa tak môžu pochváliť dokonalým leskom, ktorý zaujme na prvý pohľad.
Ústredným bodom krásy týchto zlatých 14 karátových náušníc sú bezpochyby žiarivé perlové guličky z pravých sladkovodných riečnych perál.
Zlaté náušnice môžu symbolizovať lásku k nášmu životnému partnerovi, pripomínať významnú udalosť alebo životné jubileum.
Hmotnosť šperku je iba orientačná a líši sa kus od kusu.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer | 13 mm |
| Priemer perly | 4 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 0,66 |
| Hmotnosť šperku (g) | 0,68 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 12

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielymi…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový náramok žlté zlato s bielymi…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok s bielou riečnou perlou 924…

Zlatý 14 karátový náramok s tromi oválkami 93A00009

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Prsteň zlatý so Swarovski Elements perla 35021.6…

Pozlátený strieborný náhrdelník s bielou riečnou…

Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním zo 14…

Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním zo 14…
Príslušenstvo 6

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice visacie s bielou riečnou…

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom nekonečna

Zlaté detské náušnice visiace kvetinky s bielym…







Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




