Pozlátený strieborný náhrdelník s bielou riečnou perlou 22039.1 Au plating
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentný perlový náhrdelník v kombinácii s pozláteným striebrom a čírymi zirkónmi. viac
Kód produktu: 7791 EAN: 8590962220384 Ceny dopravy
Dokonalý náhrdelník, ktorý je vyrobený z pozláteného striebra, dekorovaný čírymi zirkónmi a pravou riečnou perlou.
Úchvatný a decentný prívesok s bielym zirkónom v zlatej obrube krásne rozžiari dekolt každej ženy!
Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom. Tento jedinečný náhrdelník podčiarkne Vašu ženskosť a eleganciu!
Zlatý šperk môže symbolizovať lásku k Vášmu životnému partnerovi, pripomínať významnú udalosť alebo životné jubileum.
Náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Perly, Vykládané + perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Rozmer prívesku | 12 x 12 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 10

Pozlátené strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou…

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kruhy žlté zlato s bielou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový náramok žlté zlato s bielymi…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1…

Trojitý strieborný náramok z retiazok s bielou perlou …
Príslušenstvo 9

Pozlátený strieborný náramok s väčším krížikom 63008…

Pozlátený náramok so zirkónmi nekonečno 13009.1 Au…

Pozlátené náušnice visiace so zirkónmi v bielej farbe …

Pozlátený náramok s bielymi zirkónmi štvorlístok 13008…

Pozlátený náhrdelník s príveskom placička so srdiečkom…

Pozlátený náramok retiazka s jedným zirkónom 13025.1…

Náušnice číre so Swarovski Elements Sweetheart KWMG280…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Cuori NG280862C…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




