Perlový náhrdelník z riečnych perál so zapínaním zo 14 karátového zlata 922001.1/9260 biely
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Očarujúce perlový náhrdelník dekorovaný zapínaním zo 14 karátového zlata. viac
Kód produktu: 22172 EAN: 8590962221725

S náhrdelníkom z pravých sladkovodných kultivovaných riečnych perál budete v spoločnosti očarujúce! Jedinečný perlový náhrdelník 922001.1/9260 doplnený o zlaté 14-karátové zapínanie bude vo Vašom dekolte neprehliadnuteľný.
Náhrdelník je navlečený z pravých riečnych perál vysokej kvality B a je zaistený uzlíkovou väzbou, ktorá zabraňuje posúvaniu a poškodeniu perál trením o seba a rovnako chráni perly pred rozsypaním, pokiaľ sa náhrdelník náhodou pretrhne.
Zapínanie v tvare karabínky je vyrobené zo zlata rýdzosti 585/1000. Perlový náhrdelník so zlatým zapínaním pre Vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky, ktoré výrobe každého šperku venujú náležitú starostlivosť. O pravosti zlata a riečnych perál Vás presvedčí certifikát pravosti, ktorý je ku šperku priložený. Náhrdelník Vám dodáme v originálnej krabičke spolu s darčekovou taštičkou, ktorú od nás obdržíte zadarmo.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | B |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 5,5 mm |
| Rozmer zapínania | 10 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 0,77 |
| Hmotnosť šperku (g) | 20,77 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 11

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice visacie s bielou riečnou…

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním zo 14…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky žlté zlato s bielou…

Zlatý 14 karátový náramok žlté zlato s bielymi…

Zlaté 14 karátové náušnice visacie s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kruhy žlté zlato s bielou…

Perlový náramok z riečnych perál so zapínaním zo 14…
Príslušenstvo 8

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice slza s riečnou perlou a…

Zlatý 14 karátový náramok s tromi oválkami 93A00009

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník slza s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok s bielou riečnou perlou 924…

Zlatý 14 karátový náhrdelník žlté zlato s bielou…














Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




