Strieborný pozlátený náhrdelník so Swarovski Elements šedá kvapka Dainty Drop NG610616SN Silver Night
Elegantný pozlátený náhrdelník zdobený šedým kryštálom Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: NG610616SN Ceny dopravy
















Pôsobivý náhrdelník Dainty Drop je zdobený exkluzívnym kryštálom v tvare slzy, ktorá je zasadená do pozláteného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Kryštál Swarovski Elements, ktorý tvorí centrálny bod náhrdelníka, je známy pre svoju kvalitu a dokonalosť. Náhrdelník je navrhnutý tak, aby bol nositeľný v každodennom živote aj na špeciálne príležitosti.
Vďaka vysokej kvalite materiálov je náhrdelník veľmi odolný a dlhodobo krásne žiari. Jeho jedinečný dizajn a jemná konštrukcia z neho robia šperk, ktorý očarí každú ženu a dodá jej sebavedomie a eleganciu.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktorá chráni pred stratou šperku.
Pozlátená retiazka náhrdelníka je vyrobená z kvalitného striebra a starostlivo dokončená, aby perfektne sedel na krku. Jeho dĺžka je nastaviteľná, takže sa ľahko prispôsobí dĺžke krku a vkusu nositeľky. Náhrdelník je vhodný ako darček pre každú ženu, ktorá ocenia kvalitu, vkus a originalitu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 25 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 16 mm |
| Rozmer prívesku | 25 x 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 10

Strieborné pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski…

Strieborné pozlátené náušnice šedé Clover KWG6106SN…

Prsteň dúhový-sivý sa Swarovski Elements Kite Gold PG4…

Strieborný pozlátený náramok šedý Clover BG6106SN1MPB…

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Radiance PGFMP2SN…

Náramok šedý sa Swarovski Elements Radiance BGFMP1SN…

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Kingdom PGFM6SN…

Prsteň zlatý-sivý sa Swarovski Elements Kite Gold PG47…

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Glow PGFMP1SN Silver…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Feeling KWSG6432…
Príslušenstvo 17

Strieborný pozlátený náhrdelník šedý Clover NG6106SN…

Súprava so Swarovski Elements vlnka strieborno šedá…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Amore KCSG62281…

Náušnice so Swarovski Elements strieborno šedá vlnka…

Náhrdelník šedý sa Swarovski Elements Amore NCSG62281…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Radiance KGFMP1SN…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Feeling NSG6432…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Glow NGFMP1SN…

Náramok šedý sa Swarovski Elements Kingdom BGROLOFM6SN…

Náhrdelník so Swarovski Elements stříbrno šedá vlnka…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Kingdom NNGFM7SN…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Royal Wand NGFM2…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Kingdom Studs…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Royal Wand KGFM26…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Pinpoint Studs K2…

Náramok šedý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47SN…






