Náhrdelník šedý sa Swarovski Elements Amore NCSG622814SN Silver Night
Elegantný pozlátený strieborný náhrdelník zdobený sivými kryštálmi Swarovski Elements v tvare srdiečka. viac
Kód produktu: NCSG622814SN Ceny dopravy















Pôsobivý pozlátený strieborný náhrdelník Amore v tvare srdca vykladaného krištáľmi Swarovski Elements, v ktorom je uchytený šedý krištáľ taktiež Swarovski Elements.
Náhrdelník Swarovski Elements Amore zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodia sa napríklad k jednoduchým kokteilovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom v tvare srdiečka s kryštálmi Swarovski.
S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Tento elegatný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá, tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 25 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 14 x 14 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 1






