Strieborné pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski Elements šedá kvapka Dainty Drop KWG610616SN Silver Night
Elegantné pozlátené náušnice zdobené šedými kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: KWG610616SN Ceny dopravy















Pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky sú dokonalým doplnkom pre každú príležitosť. Tieto náušnice majú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú kvalitu.
Každá náušnica je vyrobená z pozláteného striebra o rýdzosti 925/1000.
Tieto úchvatné náušnice budú tvoriť spolu s náhrdelníkom dokonalý harmonický celok.
Strieborné náušnice sú vhodné pre každú ženu, ktorá sa rada obklopuje krásnymi a elegantnými doplnkami. Sú vhodné na každodenné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti, ako sú svadby, plesy a večierky.
Ak hľadáte náušnice, ktoré sú jedinečné, elegantné a kvalitné, potom sú pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky tým pravým výberom pre Vás.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 25 mm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 16 mm |
| Rozmer náušnice | 25 x 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 10

Strieborný pozlátený náhrdelník so Swarovski Elements…

Strieborný pozlátený náhrdelník šedý Clover NG6106SN…

Strieborný pozlátený náramok šedý Clover BG6106SN1MPB…

Strieborné pozlátené náušnice šedé Clover KWG6106SN…

Prsteň dúhový-sivý sa Swarovski Elements Kite Gold PG4…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Feeling NSG6432…

Náramok šedý sa Swarovski Elements Radiance BGFMP1SN…

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Radiance PGFMP2SN…

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Glow PGFMP1SN Silver…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Royal Wand NGFM2…
Príslušenstvo 11

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Radiance NGFMP…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Glow KWGFMP1SN…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Feeling KWSG6432…

Prsteň zlatý-sivý sa Swarovski Elements Kite P4731GSSN…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Kingdom Studs…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Royal Wand KGFM26…

Náušnice šedej Rivoli so Swarovski Elements Sweet…

Krištáľový prívesok Swarovski Elements 39096.5 Silver…

Náramok šedý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47SN…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…






