Strieborný náramok s modrým syntetickým opálom štvorec a biele krištáľmi Preciosa 33047.1 blue
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantný strieborný náramok s krištáľmi Preciosa a so syntetickým opálom v modrej farbe. viac
Kód produktu: 33346 EAN: 8590962333466

Zaujmite originálnym a bohato zdobeným náramkom s Preciosa krištáľmi, ktorý nádherne dozdobí vaše zápästie!
Strieborný náramok 33047.1 je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000, ktorého povrch bol ošetrený ródiom. Rhodium šperk ochráni proti sčernaniu, zožltnutiu aj poškriabaniu. Náramok je zložený zo strieborných štvorčekov, ktoré sú bohato vysadené Preciosa krištáľmi v bielej farbe a uprostred je štvorcový modrý syntetický opál. Keďže náramok neobsahuje prídavok niklu, môžu ho bez obáv z alergickej reakcie nosiť aj alergici.
Strieborný náramok 33047.1 s Preciosa krištáľmi pre vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky. O pravosti kryštálov Preciosa Vás presvedčí certifikácia pravosti, ktorý je priložený k výrobku.
Náramok Vám zadarmo pripravíme do darčekovej krabičky.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 17 cm + 4 cm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm |
| Rozmer prívesku | 8 x 8 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 4,7 |
| Hmotnosť šperku (g) | 7,2 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 5

Strieborné náušnice pecka s modrým syntetickým opálom…

Strieborné náušnice visiace s modrým okrúhlym…

Náhrdelník so syntetickým modrým opálom a bielymi…

Strieborný prívesok so syntetickým opálom a krištáľmi…

Sada šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Príslušenstvo 8

Strieborné náušnice visiace s modrým okrúhlym…

Súprava šperkov so syntetickými opálmi modrej okrúhle …

Strieborný náramok so syntetickými opálmi modrý ovál 1…

Náhrdelník so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa…

Strieborné náušnice srdca s modrým syntetickým opálom …

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…







100% ručná výroba
Certifikát pravosti




