Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa náušnice a prívesok modré okrúhle 39160.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
55 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jedinečná strieborná súprava s modrým okrúhlym opálom a krištáľmi Preciosa. viac
Kód produktu: 039422 EAN: 8590962395327 Ceny dopravy
Farebné varianty





Súprava šperkov so syntetickým opálom okrúhleho tvaru a krištáľmi Preciosa. Visiace náušnice majú bezpečné a ľahko použiteľné zapínanie na klapku.
Súčasťou súpravy je retiazka.
Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a upúta na prvý pohľad.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý vynikne ako pútavý trendy doplnok ako k večerným šatám, tak aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa náušnice a prívesok modré okrúhle 39160.1
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | 1 kryštál, Vykládané, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 17 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer náušnice | 18 x 9 mm |
| Veľkosť opálu | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Strieborný náramok so syntetickými opálmi modrý…
Kód: 013042
Skladom
35,80 €

Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi…
Kód: 033277
Do 2 dní
147,60 €

Strieborný prsteň so syntetickým opálom a s krištáľmi…
Kód: 35060.1 Blue s.Opal
Skladom
64,80 €
Príslušenstvo (10)










Príslušenstvo 10

Strieborné náušnice pecka s modrým syntetickým opálom…
Kód: 91313
Do 2 dní
36 €

Strieborné náušnice srdca z modrého syntetického opálu…
Kód: 11549
Skladom
27,30 €

Strieborné náušnice kôstky s modrým okrúhlym…
Kód: 11547
Do 2 dní
24,50 €

Strieborné náušnice visiace s modrým okrúhlym…
Kód: 11545
Nie je skladom
33 €

Strieborné náušnice visiace s modrým okrúhlym…
Kód: 11543
Do 2 dní
40,50 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom modré…
Kód: 11541
Skladom
37,70 €

Strieborné náušnice visiace s modrým okrúhlym…
Kód: 11537
Do 2 dní
35,50 €

Náhrdelník so syntetickým modrým opálom srdca a…
Kód: 14031
Nie je skladom
39,20 €

Náhrdelník so syntetickým modrým opálom okrúhly 12065.…
Kód: 12084
Skladom
34,80 €

Náhrdelník so syntetickým modrým opálom a bielymi…
Kód: 12086
Do 2 dní
34,80 €











100% ručná výroba
Certifikát pravosti




