Súprava šperkov so syntetickými opálmi modrej okrúhle 19035.3 blue
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborná decentná súprava dekorovaná modrými syntetickými opálmi. viac
Kód produktu: 12082 EAN: 8590962120820 Ceny dopravy

Doplňte svoj outfit originálnou, ručne vyrábanou opálovou súpravou. Súprava šperkov 19035.3 obsahuje náušnice so zapínaním na puzetu a náhrdelník.
Šperky sú zdobené opálmi blue. Opály dopĺňa striebra ryzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Vzhľadom na to, že šperky neobsahujú nikel, nemusíte sa obávať žiadnej alergickej reakcie. Súprava je poctivou ručnou prácou z Jablonca nad Nisou. Na výrobu šperkov využívame materiály prvotriednej kvality, čo dokazuje pečať kvality, ktorá je súčasťou súpravy šperkov.
K výrobku tiež obdržíte darčekovú krabičku ZADARMO.
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál |
| Typ | Viac kryštálov |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 20 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm + 3 cm |
| Veľkosť opálu | 4 x 4 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Príslušenstvo 13

Náhrdelník so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa…

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a…

Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi…

Strieborný náhrdelník so syntetickým opálom svetlo…

Strieborné visiace náušnice so syntetickým opálom…

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom…

Strieborné náušnice kruhy so syntetickým opálom modré …

Strieborné náušnice krúžky so syntetickým opálom modré…

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…

Strieborné náušnice so syntetickým opálom modré…

Strieborné náušnice so syntetickým opálom modré srdce …

Strieborné visiace náušnice kvapky s modrým…
















