Strieborný náhrdelník s motívom nekonečna
Viac farieb
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Decentný náhrdelník v tvare nekonečna, ktorý je vyrobený z pozláteného striebra. viac
Kód produktu: vs-92300454g Ceny dopravy
Farebné varianty

Elegantný pozlátený náhrdelník s príveskom v tvare nekonečna.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vaším pohybom rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | Bez osadenia, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 10 x 4 mm |
| Hmotnosť | 1,4 g |
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom nekonečna
Kód: vs-92700454g
Skladom
42,10 €

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladom
24,60 €
Príslušenstvo (8)








Príslušenstvo 8

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Gold Shadow
Kód: vs-92400322g-gsh
Skladom
42,10 €

Náramok zlatý so Swarovski Elements Srdce Gold Shadow
Kód: vs-92500322g-gsh
Skladom
48,80 €

Zlatý náramok číry so Swarovski Elements kryštálmi…
Kód: 92500406g-cr
Skladom
80 €

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s motívom kríža
Kód: vs-92300459g
Skladom
53,30 €

Náhrdelník z chirurgickej ocele s kryštálmi Swarovski…
Kód: vs-61310009g
Skladom
53,70 €

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom kvety
Kód: vs-92700456g
Skladom
49,20 €

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s motívom…
Kód: vs-92300455g
Skladom
53,30 €

Náhrdelník zlatý nožičky so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92300387g-cr
Skladom
53,30 €





