Strieborný náhrdelník červený so Swarovski Elements Orbita NCD1122SS47SC Scarlet
Viac farieb
111 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Luxusný strieborný náhrdelník dekorovaný červeným kryštálom Swarovski Elements a zirkónmi v čírej farbe. viac
Kód produktu: NCD1122SS47SC
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty




Unikátny náhrdelník z kolekcie Orbita je zdobený exkluzívnymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Ródium striebro ochráni proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu.
Tento úchvatný náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami a náramkom Orbita dokonalý harmonický celok.
Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a zaručene upúta pohľad Vášho okolia.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit, dodá Vášmu vzhľadu na elegancii a je vhodný pre všetky vekové kategórie.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Priemer prívesku | 30 mm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (12)












Súvisiace produkty 12

Strieborné náušnice červené so Swarovski Elements…
Kód: KWCD1122SS39SC
Na objednávku do 20 dní
127,50 €

Strieborný náramok červený so Swarovski Elements…
Kód: BCD1122SS39SC
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Prsteň červený sa Swarovski Elements Glee PKO1122SS2…
Kód: PKO1122SS29SCC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice červené se Swarovski Elements Glory KWOD112…
Kód: KWOD1122SS29SC
Na objednávku do 20 dní
63,50 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Fame KWOM1122SS…
Kód: KWOM1122SS29SC
Skladom
48,70 €

Náušnice červené so Swarovski Elements punctata KC108…
Kód: KC1088SS18SC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SC
Skladom
43,80 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29SC XX
Skladom
29,10 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29SC
Skladom
36,50 €

Náušnice červené Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212SC
Skladom
53,70 €
65,60 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212SC…
Kód: KW112212SC
Na objednávku do 20 dní
53,70 €

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: KCD432010SC
Na objednávku do 20 dní
68,40 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Náhrdelník červený so Swarovski Elements Glory NOD112…
Kód: NOD1122SS29SC
Na objednávku do 20 dní
58,60 €

Náhrdelník červený so Swarovski Elements Fame NOM112…
Kód: NOM1122SS29SC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náhrdelník červený so Swarovski Elements Punct NC108…
Kód: NC1088SS18SC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náramok červeno-čierny sa Swarovski Elements Frou Frou…
Kód: BD6428SCJ
Na objednávku do 20 dní
201,80 €

Prsteň červený sa Swarovski Elements Imperial P44801…
Kód: P448010SC
Na objednávku do 20 dní
83,70 €

Náhrdelník červený so Swarovski Elements Feeling NS643…
Kód: NS64328SC
Na objednávku do 20 dní
58,60 €

Náramok červený sa Swarovski Elements Serenity BMIX220…
Kód: vs-BMIX2201SC
Na objednávku do 20 dní
43,80 €





