Náhrdelník červený so Swarovski Elements Punct NC1088SS18SC Scarlet
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný elegantný náhrdelník zdobený červeným kryštálom Swarovski Elements v tvare kolieska. viac
Kód produktu: NC1088SS18SC Ceny dopravy
Farebné varianty








Pôsobivý náhrdelník Punct je zdobený Swarovski Elements exkluzívnym kryštálom, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Punct zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá, tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 14 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Náušnice červené so Swarovski Elements punctata KC108…
Kód: KC1088SS18SC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29SC XX
Skladom
29,10 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SC
Skladom
43,80 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212SC…
Kód: KW112212SC
Na objednávku do 20 dní
53,70 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29SC
Skladom
36,50 €

Strieborné náušnice červené so Swarovski Elements…
Kód: KWCD1122SS39SC
Na objednávku do 20 dní
127,50 €

Strieborný náramok červený so Swarovski Elements…
Kód: BCD1122SS39SC
Na objednávku do 20 dní
93,10 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 12 mm
Kód: vs-44112212lsi
Skladom
18 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 515
Do 2 dní
39,30 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…
Kód: 34654
Do 2 dní
12,20 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 97
Do 2 dní
29,50 €





