Náhrdelník červený so Swarovski Elements Glory NOD1122SS29SC Scarlet
Viac farieb
53 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náhrdelník zdobený červeným kryštálom Swarovski Elements v tvare guličky. viac
Kód produktu: NOD1122SS29SC Ceny dopravy
Farebné varianty








Pôsobivý náhrdelník Glory je zdobený Swarovski Elements exkluzívnym kryštálom, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Glory zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 30 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Priemer prívesku | 20 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Náušnice červené se Swarovski Elements Glory KWOD112…
Kód: KWOD1122SS29SC
Na objednávku do 20 dní
63,50 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29SC XX
Skladom
29,10 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SC
Skladom
43,80 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212SC…
Kód: KW112212SC
Na objednávku do 20 dní
53,70 €

Strieborné náušnice červené so Swarovski Elements…
Kód: KWCD1122SS39SC
Na objednávku do 20 dní
127,50 €

Strieborný náramok červený so Swarovski Elements…
Kód: BCD1122SS39SC
Na objednávku do 20 dní
93,10 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski červený…
Kód: 35026.3
Skladom
37,90 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi červené guľaté…
Kód: 3645
Skladom
32,70 €

Strieborné náušnice pecka so Swarovski kryštálmi…
Kód: 91125
Do 2 dní
22,90 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 3317
Do 2 dní
60,60 €

Súprava šperkov s náušnicami s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 202
Do 2 dní
71,30 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31869
Do 2 dní
28,60 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31874
Skladom
20,40 €





