Strieborný prívesok s guľatou tmavo modrou matnou Swarovski perlou 34150.3 Dark Blue
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
8 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Prívesok s matnou tmavo modrou perlou Swarovski Elements v pastelovej farbe. viac
Kód produktu: 1532 EAN: 8590962345933 Ceny dopravy
Farebné varianty



Prívesok je vyrobený zo sklenenej perly so Swarovski Elements v tvare guličky v kombinácii s porhodiovaným striebrom. Rhodiovaný povrch je upravený antioxidačne, aby na vzduchu nečernal a nestrácal svoj lesk, znižuje výskyt alergických reakcií.
Prívesok dodá Vášmu vzhľadu na elegancii a výnimočnosti.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom so Swarovski Elements.
| Typ produktu | Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Swarovski perla |
| Osadenie | Swarovski perla |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 20 mm |
| Priemer perly | 10 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (4)




Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice pecka s tmavo modrou matnou perlou…
Kód: 1528
Skladom
24,20 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 31836
Skladom
31,90 €

Strieborný prívesok s tmavo modrou matnou perlou srdca…
Kód: 34734
Skladom
17,20 €

Strieborné náušnice visiace so Swarovski modrou perlou…
Kód: 3971
Skladom
49,20 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5
Viac farieb
+ Darček

Náušnice so Swarovski Elements bodka Sapphire 5 mm
Kód: vs-723853 Sapphire
Skladom
10,20 €

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.53 Blue zircone
Skladom
41 €
61,50 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 95
Do 2 dní
29,50 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Sapphire 12 mm
Kód: vs-97112212 Sapphire X
Skladom
63,50 €

Náušnice zelené so Swarovski Elements bodka Blue…
Kód: vs-713907 Blue Zircon
Skladom
10,20 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




