Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski mix farieb oranžová okrúhle 31176.3 sanset
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherné strieborné náušnice vykladané oranžovými krištáľmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 91311 EAN: 8590962913118 Ceny dopravy




















Milujete extravaganciu? Ste rada stredobodom pozornosti? Výrazné okrúhle náušnice vám zaručia mnoho zvedavých pohľadov.
Strieborné okrúhle visiace náušnice 31176.3 septembra mnohými kryštálmi Swarovski. Oranžová farba kryštálov korešponduje s rhodiovaným striebrom 925/1000, z ktorého sú náušnice vytvorené. Ródium udrží šperk v skvelej forme - bez zažltnutia aj sčernania. Zároveň chráni náušnice 31176.3 proti poškriabaniu. Šperk neobsahuje nikel, je teda vhodným darčekom aj pre alergikov.
Náušnice 31176.3 sa zapínajú na klapku, ktorá chráni šperk pred nechceným uvoľnením.
Náušnice vyrábajú šikovné šperkárky v Jablonci nad Nisou. Ich zručnosť dokladáme pečatie kvality. Pravosť striebra aj Swarovski kryštálov si môžete overiť na priloženom certifikáte pravosti.
Šperk balíme do darčekovej krabičky, takže je rovno pripravený na obdarovanie.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 21 mm |
| Priemer | 15 mm |
| Rozmer náušnice | 21 x 15 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1,6 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 8

Náhrdelník so Swarovski Elements Lollipop NK1122GSPA…

Prívesok so Swarovski Elements placka 34131.3 Siam Gold

Prívesok prievlak trubička so Swarovski Elements…

Náhrdelník so Swarovski Elements červená vlnka Light…

Retiazka na nohu červená so Swarovski Elements Kalo BA…

Prívesok červený Rivoli so Swarovski Elements Light…

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm

Náramok oranžový sa Swarovski Elements Candy B1122SS4…
Príslušenstvo 9

Náušnice oranžovej so Swarovski Elements Pinpoint…

Náušnice oranžové Rivoli so Swarovski Elements Sweet…

Súprava so Swarovski Elements vlnka červená Light Siam

Náušnice červené so Swarovski Elements Tiny Bonbon…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW11221…

Súprava so Swarovski Elements vlnka červená Light Siam

Prsteň červený Rivoli so Swarovski Elements Light Siam…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




