Náhrdelník so Swarovski Elements červená vlnka Light Siam
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
29 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Náhrdelník v tvare vlnky s kryštálmi Swarovski Elements v červenej farbe. viac
Kód produktu: vs-61300936ls Ceny dopravy
Farebné varianty






Elegantný náhrdelník s príveskom v tvare vlnky s kryštálikmi Swarovski Elements.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Celý šperk je pokovovaný tenkou vrstvou veľmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odoláva oxidácii a nealeboerna.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý vynikne ako pútavý trendy doplnok ako k večerným šatám, tak aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Rozmer prívesku | 23 x 12 mm |
Súvisiace produkty (11)











Súvisiace produkty 11

Náušnice so Swarovski Elements červená vlnka Light Siam
Kód: vs-61400936ls
Skladom
18 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-11539436 Light Siam
Skladom
61,10 €

Prsteň sa Swarovski Elements Lollipop P11223LSISN…
Kód: P11223LSISN
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW11221…
Kód: vs-KW112212LSI XX
Skladom
53,70 €

Prsteň červený so Swarovski Elements Rivoli Light Siam…
Kód: vs-97112212ltsiam X
Skladom
63,50 €

Retiazka na nohu červená so Swarovski Elements Kalo BA…
Kód: vs-BA20385000LSI
Skladom
90,20 €

Náramok červený sa Swarovski Elements Candy B1122SS4…
Kód: vs-B1122SS47LSI
Skladom
53,70 €

Prsteň červený Rivoli so Swarovski Elements Light Siam…
Kód: vs-47112212 Light Siam
Skladom
18 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice červené so Swarovski Elements bodka Light…
Kód: vs-723853 Light Siam
Skladom
10,20 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 91128
Nie je skladom
27 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 91311
Do 2 dní
49,20 €
Príslušenstvo (10)










Príslušenstvo 10

Súprava so Swarovski Elements vlnka červená Light Siam
Kód: vs-11000380 Light Siam
Skladom
73,80 €

Súprava so Swarovski Elements vlnka červená Light Siam
Kód: vs-61000936ltsi
Skladom
61,50 €

Náušnice so Swarovski Elements červená kocka Light…
Kód: vs-713887 Light Siam
Skladom
27 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 515
Do 2 dní
39,30 €

Kozmetické vreckové zrkadlo so Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.4 red
Skladom
41 €
61,50 €

Prívesok červený Rivoli so Swarovski Elements Light…
Kód: vs-49112239ls
Skladom
9 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-44112239lsi
Skladom
13,50 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-793853lsi
Skladom
13,10 €

Prsteň sa Swarovski Elements Cube P48416PSI Light Siam…
Kód: vs-P48416PSI
Na objednávku do 20 dní
78,30 €

Náušnice so Swarovski Elements kvetinka červená Light…
Kód: vs-27020701 Light Siam
Skladom
22,10 €







