Súprava so Swarovski Elements vlnka červená Light Siam
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Súprava so Swarovski Elements v tvare vlnky v červenej farbe. viac
Kód produktu: vs-11000380 Light Siam Ceny dopravy
Farebné varianty



Súprava v tvare vlnky s kryštálmi Swarovski Elements. Súpravu tvoria náušnice s 1 kryštálom a náhrdelník s 2 kryštálmi.
Celý šperk je pokovený tenkou vrstvou veľmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odoláva oxidácii a nečierna.
Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom.
Súčasťou súpravy je retiazka.
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu, Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Rozmer prívesku | 10 x 25 mm |
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Prsteň červený so Swarovski Elements Rivoli Light Siam…
Kód: vs-97112212ltsiam X
Skladom
63,50 €

Prsteň červený Rivoli so Swarovski Elements Light Siam…
Kód: vs-47112212 Light Siam
Skladom
18 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-11539436 Light Siam
Skladom
61,10 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 91128
Nie je skladom
27 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31869
Do 2 dní
28,60 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31874
Skladom
20,40 €








