Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski fialové okrúhle 31106.3 Violet
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
24 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Visiace náušnice Swarovski Elements Rivoli vo fialovej farbe. viac
Kód produktu: 91131 EAN: 8590962911312 Ceny dopravy
Farebné varianty









Náušnice sú vhodné na každodenné nosenie aj pre zvláštne príležitosti. Hlavnou doménou náušníc je krištáľ Swarovski starostlivo vybrúsený do tvaru kolieska. Tieto náušnice sú vhodné ako pre ženy, tak dievčatá.
Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií. Náušnice majú klasické zapínanie na klapku.
Tieto decentné náušnice nádherne vyniknú ako doplnok k letným šatám a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski fialové okrúhle 31106.3 Violet
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov | Violet (svetlo fialová) |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 21 mm |
| Rozmer krištál'u | 12 mm |
| Rozmer náušnice | 21 x 12 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Náramok fialový Rivoli so Swarovski Elements Violet 8…
Kód: vs-11539436 Violet
Skladom
61,10 €

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Violet 8 mm
Kód: vs-49112239vi
Skladom
9 €

Prívesok fialový Rivoli so Swarovski Elements Violet 1…
Kód: vs-49112212vi
Skladom
10,30 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski fialový…
Kód: 34763
Do 2 dní
12,20 €

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski fialový…
Kód: 35026.3 Violet
Skladom
63,10 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Violet 12 mm
Kód: vs-97112212 Violet X
Skladom
63,50 €
Príslušenstvo (12)












Príslušenstvo 12

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.6 violet- dark violet Tanzanite
Skladom
41 €
61,50 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 201
Do 2 dní
71,30 €

Strieborné detské náušnice visiace so zirkónom fialová…
Kód: 11195
Skladom
27,10 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 91130
Skladom
28,60 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 3318
Do 2 dní
60,60 €

Náušnice fialové Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39V
Skladom
43,80 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi fialovej…
Kód: 91117
Skladom
32,70 €

Strieborné náušnice pecka so Swarovski kryštálmi…
Kód: 91122
Do 2 dní
22,90 €

Strieborné detské náušnice visiace so zirkónom fialová…
Kód: 11191
Do 2 dní
43,50 €

Náušnice fialové sa Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29V X
Skladom
36,50 €

Náušnice fialové Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212V XX
Skladom
53,70 €
65,60 €

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 39452
Skladom
51,60 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




