Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok fialovej okrúhle 39107.3 Violet
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherná strieborná krištáľová súprava s okrúhlym fialovým kryštálom so Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 201 EAN: 8590962392739 Ceny dopravy






Nápaditá módna súprava tvaru očka je zdobená výraznými kryštálmi Swarovski Elements uprostred a okolo vysadená dvoma radmi menších bielych krištáľkov zasadených do porhodiovaného striebra. Súpravu tvoria prívesok a visiace náušnice, ktoré majú praktické zapínanie na klapku poskytujúce pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
Táto kúzelná súprava nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k večerným šatám, ale aj k menej formálnemu oblečeniu a bude luxusnou čerešničkou na Vašom outfite.
Očarte okolie a obdarujte svojich blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý rozhodne upúta pohľad každého vo Vašom okolí.
Súprava je vhodná pre všetky ženy či dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Rozmer náušnice | 19 x 14 mm |
| Rozmer prívesku | 20 x 14 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski fialový…

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Príslušenstvo 2

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




