Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski fialové okrúhle 31229.3 Violet
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentné dámske visiace náušnice s exkluzívnymi fialovými kryštálmi Swarovski okrúhleho tvaru. viac
Kód produktu: 91130 EAN: 8590962911305 Ceny dopravy






Tieto nádherné visiace náušnice sú zdobené exkluzívnymi kryštálmi Swarovski Elements, ktoré sú zasadené do rhodiovaného striebra. Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií.
Náušnice majú zapínanie na klapku.
Náušnice Swarovski Elements nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Náušnice dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
Náušnice sú vhodné pre mladšie dievčatá aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov | Violet (svetlo fialová) |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 16 mm |
| Rozmer krištál'u | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 16 x 8 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 5

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Violet 12 mm

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Violet 8 mm

Prívesok fialový Rivoli so Swarovski Elements Violet 1…

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski fialový…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski fialový…
Príslušenstvo 4

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi fialový 3304…

Náušnice čtyřlístek světle fialové Violet

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski fialový…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




