Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski červený polkruh 31280.3 Cherry
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
70 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantné náušnice sú osadené kryštálmi Swarovski Elements s efektom červenej farby. viac
Kód produktu: 91025 EAN: 8590962910254 Ceny dopravy
Farebné varianty

Tieto náušnice s kryštálmi Swarovski Elements sú opatrené vrstvou ródia, ktorá ich robí kvalitnejšími. Vďaka ródia majú šperky vyšší lesk, nečernajú ani nežltnú.
Urobte radosť svojim blízkym týmito krásnymi náušnicami s brúseným krištáľom.
Náušnice sú vhodné pre všetky typy dievčat a žien.
Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski mix farieb polkruh 31280.3 Sakura
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 12 mm |
| Priemer náušnice | 9 mm |
| Hmotnosť | 2,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (14)














Súvisiace produkty 14

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31819
Do 2 dní
82 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi červený…
Kód: 32215
Do 2 dní
50,40 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31919
Do 2 dní
32,70 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…
Kód: 2084
Skladom
41,80 €
-2%
Viac farieb

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 91104
Do 2 dní
49,20 €
50,40 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi červený 3304…
Kód: 33282
Do 2 dní
155,80 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi červený 3304…
Kód: 33281
Do 2 dní
131,20 €

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31921
Do 2 dní
44,20 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…
Kód: 34682
Do 2 dní
28,60 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31920
Skladom
37,70 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31989
Do 2 dní
69,70 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31970
Do 2 dní
35,70 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červené…
Kód: 34704
Do 2 dní
57,40 €

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski červený 35028.…
Kód: 35028.3 Cherry
Skladom
131,30 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Light Siam 10…
Kód: vs-793902 Light Siam
Skladom
16,40 €

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Siam 10 mm
Kód: vs-793902 Siam
Skladom
16,40 €

Prívesok červený Rivoli so Swarovski Elements Light…
Kód: vs-49112239ls
Skladom
9 €

Prívesok červený Rivoli so Swarovski Elements Light…
Kód: vs-49112212lsi
Skladom
10,30 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31869
Do 2 dní
28,60 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 97
Do 2 dní
29,50 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




