Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski červenej okrúhle 31161.3 Cherry
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherné okrúhle strieborné rivolli náušnice vykladané červenými trblietavými krištáľmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 31989 EAN: 8590962319897 Ceny dopravy








Impozantný úchvatné náušnice tvare kolieska sú vyrobené z porhodiovaného striebra zdobené okúzľujúcimi ručne vykladanými kryštálikmi vhodné pre nadchádzajúce obdobie. Náušnice majú bezpečné zapínanie na klapku čím zaistí pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
Tento nadčasový skvost je úžasným doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou. S každým Vašim pohybom sa náušnice rozžiari s odleskami svetla.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý vynikne ako pútavý trendy doplnok ako k večerným šatám, tak aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá či dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 21 mm |
| Priemer náušnice | 18 mm |
| Hmotnosť | 6 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 13

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červené…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi červený 3304…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi červený 3304…

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski červený 35028.…
Príslušenstvo 7

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 12 mm

Prívesok červený Rivoli so Swarovski Elements Light…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




