Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok červené srdce 39003.4 Siam
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Súprava tvorená náušnicami a príveskom s kryštálom Swarovski Elements vybrúseným do tvaru srdca v červenej farbe. viac
Kód produktu: 97 EAN: 8590962392401 Ceny dopravy







Pri uplatnení kódu v košíku získate 15% zľavu na tento produkt. Akcia platí do 10.5.2026.
Lámete si hlavu nad tým, akým darčekom potešiť svoju milovanú? Stavte na šperky, tie potešia každú ženu! Čo vybrať napríklad tematickú srdiečkovú súpravu so Swarovski kryštálmi?
Súprava obsahuje visiace náušnice a prívesok v rovnakom dizajne. Šperky sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000, ktoré prešlo povrchovou úpravou ródiom. Ródium chráni šperk proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Náušnice majú zapínanie na klapku. Keďže šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu, môžu ich bez obáv nosiť aj alergici.
Súčasťou súpravy nie je retiazka, ale aj tú si môžete zakúpiť na našom e-shope.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka prívesku | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 25 x 5 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Katarína Krištofíková
KladyVeľmi pekný set vhodný na sviatočné príležitosti ale krásne vyznie aj každý iný deň.
KladyVeľmi pekný set vhodný na sviatočné príležitosti ale krásne vyznie aj každý iný deň.
Zápory
Zápory
Súvisiace produkty 3

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Príslušenstvo 3

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…

Súprava šperkov s náušnicami s kryštálmi Swarovski a…













Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




