Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21046.1 Biela
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jedinečné perlové náušnice v tvare kvetinky vykladané zirkónmi. viac
Kód produktu: 2298 EAN: 8590962210576 Ceny dopravy
Veľmi štýlový módny doplnok, kde ústredným bodom krásy sú prírodné kultivované riečne perly zasadené v porhodiovanom striebre. Náušnice majú efektívne zapínanie na klapku.
Kultivované perly sú svojím spôsobom stále perly pravé, ale do ich vzniku zasiahol človek. Perlorodkám je pri malom chirurgickom zárodku do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička. Tá sa potom začne obaľovať perleťou.
Všetko je ručná práca, pri ktorej používame len prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Priemer perly | 7 mm |
| Hmotnosť | 3,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 5

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1

Perlový náhrdelník srdca s retiazkou z pravých…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Príslušenstvo 2

Náramok perlový 33017.1 Biela











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




