Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok s tmavo modrou matnou perlou okrúhle 39091.3 Dark Blue
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
49 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantná súprava so Swarovski Elements a perlou tmavo modrej farby. viac
Kód produktu: 2032 EAN: 8590962394313 Ceny dopravy
Farebné varianty




Súpravu tvoria visiace náušnice a prívesok z porhodiovaného striebra, ktoré sú zdobené komponentmi Swarovski Elements v ktorých sú vsadené perly.
Náušnice majú pohodlné a preverené zapínanie na klapku proti nechcenej strate.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý vynikne ako pútavý trendy doplnok ako k večerným šatám, tak aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Súčasťou tejto súpravy nie je retiazka.
Tento šperk je vhodný pre všetky ženy aj dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané + perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Rozmer náušnice | 20 x 11 mm |
| Rozmer prívesku | 17 x 11 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm
Kód: 32003
Skladom
53,20 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 31836
Skladom
31,90 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 3333
Skladom
33,60 €

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm
Kód: 32108
Skladom
57,50 €

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Kód: 32044
Skladom
66,10 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 31836
Skladom
31,90 €

Sada šperkov so zirkónom náušnice a prívesok modrej…
Kód: 19029
Skladom
160 €
188,70 €

Strieborný prívesok s guľatou tmavo modrou matnou…
Kód: 1532
Do 2 dní
9,80 €

Strieborné náušnice pecka s tmavo modrou matnou perlou…
Kód: 1528
Skladom
24,20 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski a…
Kód: 3333
Skladom
33,60 €

Strieborný prívesok s tmavo modrou matnou perlou srdca…
Kód: 34734
Skladom
17,20 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski modré…
Kód: 31969
Skladom
35,70 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




