Sada šperkov so zirkónom náušnice a prívesok modrej okrúhle 19024.3 Blue Zircon
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusná súprava vykladaná zirkónmi tmavo modrej farby. viac
Kód produktu: 19029 EAN: 8590962190298
Dopravu máte zadarmo
Jedinečný a dômyselne spracovaný šperk, ktorý je dekorovaný zirkónmi.
Súčasťou súpravy nie je retiazka.
Táto úchvatná súprava je vyrobená zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch súpravy je zušľachtený rhodiovaním.
Náušnice majú praktické zapínanie na puzetu, ktoré zabezpečia tento krásny šperk proti strate.
Súprava je vhodným darčekom pre Vašu milovanú. Je ideálnym doplnkom k jednoduchým spoločenským šatám, a tiež ho môžete využiť aj na bežný outfit.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Dĺžka prívesku | 18 mm |
| Priemer náušnice | 10 mm |
| Priemer prívesku | 11 mm |
| Hmotnosť | 4,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm
Kód: 32003
Skladom
53,20 €

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm
Kód: 32108
Skladom
57,60 €

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Kód: 32044
Skladom
66,20 €

Tmavomodré náramkové hodinky s krištáľmi
Kód: vs-guoublue
Skladom
61,60 €
123,20 €

Hodinky so Swarovski Elements Ladybug modré ZLB35NDB
Kód: vs-ZLB35NDB X
Skladom
83,70 €

Dámske hodinky so Swarovski Elements Centella modré ZN…
Kód: vs-ZN40SASA
Skladom
110,80 €

Dámske hodinky so Swarovski Elements Cadro modré ZCR3…
Kód: vs-ZCR30BB
Skladom
143,70 €
Príslušenstvo (1)

Príslušenstvo 1

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Bermuda Blue 8 mm
Kód: vs-11539436 Bermuda Blue
Skladom
61,20 €















