Prsteň číry so Swarovski Elements Love Krystal
38 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný prsteň vykladaný čírymi kryštálmi Swarovski Elements, ktoré sú uchytené v porhodiovanom striebre. viac
Kód produktu: vs-92700252cr Ceny dopravy
Pôvabný prsteň vysadený exkluzívnymi čírymi kryštálmi Swarovski Elements. Prstienok má univerzálnu nastaviteľnú veľkosť, preto sa perfektne prispôsobí Vášmu prstu.
Očarte svoje okolie týmto krásnym šperkom alebo obdarujte svojich blízkych originálnym darčekom, ktorý každého zaručene poteší.
Tento šperk je vhodný pre všetky dievčatá či dámy.
| Typ produktu | Prstene |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Priemer | 2 mm |
| Rozmer | 6 x 15 mm |
| Hmotnosť | 1,93 g |
| Vel'kosť prsteňa | Nastaviteľná |
Súvisiace produkty (12)












Súvisiace produkty 12

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1105…
Kód: 3432
Skladom
14,90 €
-32%
Výpredaj

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12042…
Kód: 2843
Skladom
47,10 €
69,30 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biely kruh 11156…
Kód: 2812
Skladom
19,20 €

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…
Kód: vs-61500225cr
Skladom
32,80 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-11300181cr
Skladom
45,10 €

Náramok číry so Swarovski Elements Srdce Krystal
Kód: vs-92500322cr
Skladom
48,80 €

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Zámok Krystal
Kód: vs-61300832cr
Skladom
36,10 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Srdiečko Krystal
Kód: vs-61400809cr
Skladom
26,60 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-61300178cr
Skladom
61,50 €

Náhrdelník so Swarovski Elements biele srdce Krystal
Kód: vs-61300180cr
Skladom
44,70 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements biele…
Kód: vs-92300371cr
Skladom
48 €

Strieborné náušnice veľké kruhy
Kód: vs-92400296rh
Skladom
53,30 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Prsteň číry so Swarovski Elements Srdce Krystal
Kód: vs-92700322cr
Skladom
52,80 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-27026801
Skladom
45,10 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi srdce…
Kód: 3981
Do 2 dní
69,70 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-11300534
Skladom
40,60 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €

Strieborné visiace náušnice so Swarovski kryštály…
Kód: 4041
Do 2 dní
27,70 €





