Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements biele srdce Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Romantický strieborný náhrdelník v tvare srdiečka sa Swarovski Elements čírej farby. viac
Kód produktu: vs-92300371cr Ceny dopravy

Elegantný náhrdelník s príveskom v tvare srdca s kryštálikmi Swarovski Elements podtrhne kúzlo každej ženy alebo dievčatá.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru, šmrnc a vďaka nemu vždy zažiarite.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízke týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
O čarovný lesk náhrdelníka sa zaslúžila úprava formou leštenie. Aby Váš šperk postupne nezčernal, tak na neho bola nanesená vrstva ródia.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 2 mm |
| Rozmer prívesku | 10 x 10 mm |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,23 |
Súvisiace produkty 25

Náušnice číre so Swarovski Elements Srdiečko Krystal

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal

Prsteň číry so Swarovski Elements srdce Krystal

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1106…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Náušnice číre so Swarovski Elements Srdce Krystal

Prsteň číry so Swarovski Elements Srdce Krystal

Prsteň číry so Swarovski Elements Love Krystal

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1103…

Náušnice číre so Swarovski Elements Srdce Krystal

Náramok číry so Swarovski Elements Srdce Krystal

Strieborný náramok so zirkónmi srdca 13010.1

Strieborný náramok so zirkónmi dvojité srdce 13011.1

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Srdce…

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements…

Prsteň číry so Swarovski Elements Mašlička Krystal

Strieborné náušnice s motívom nepresne spojeného srdca

Náušnice číre so Swarovski Elements kruhy Kryštál

Náramok so Swarovski Elements Krystal

Strieborné náušnice veľké kruhy

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biele srdce …
Príslušenstvo 5

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal

Náhrdelník srdca so Swarovski Elements Krystal

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal









