Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12042.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Romantický náhrdelník s príveskom v tvare nápisu love vysadený zirkónom čírej farby. viac
Kód produktu: 2843 EAN: 8590962120424 Ceny dopravy
Jedinečný náhrdelník s nápisom love vykladaný zirkónmi čírej farby.
Dámsky náhrdelník je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch náhrdelníka je zušľachtený rhodiovaním.
Ródium je ušľachtilý drahý kov zo skupiny platinových kovov. Rhodiovaním strieborných šperkov galvanickým nanášaním tohto drahého platinového kovu sa stáva povrch šperku tvrdší, stálejší a odolnejší voči vonkajším vplyvom ako je mechanický oter, poškriabanie, nabiehanie striebra, ľudský pot, kozmetické prípravky a ďalšie.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktoré zabezpečia tento krásny šperk proti strate.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 17 mm |
| Hmotnosť | 2,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 6

Prsteň číry so Swarovski Elements Love Krystal

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…

Prsteň so Swarovski Elements šikmé srdce Kryštál

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborné náušnice medvedík so Swarovski Elements…

Strieborný prsteň so zirkónmi Krystal
Príslušenstvo 3

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…














