Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Venezia 230 ml
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Originálne poháre na sekt, šampanské či iné nápoje zdobené kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-SW1418.412 Ceny dopravy
Krásne a luxusné poháre sa vyznačujú oslňujúcou kombináciou štýlového dizajnu s ručne brúseným dekorom a krištáľmi Swarovski Elements. Tieto poháre sú balené v pevnej darčekovej krabici.
Sklenené poháre s krištáľmi Swarovski Elements sú bezpečnou poistkou pre krásny a vkusný svadobný darček, narodeniny, špeciálne oslavy či iné slávnostné príležitosti pre mužov aj ženy.
Sada 2 ks luxusných pohárov so Swarovski Elements je vyrobená z bezolovnatého skla, ktoré je navyše tvrdené. Vynikajú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Odporúčame ručné umývanie, aby nedošlo k poškodeniu či oderu.
Objem jedného pohára je 230 ml.
2 kusy v balení, cena za sadu.
Nie je vhodné do umývačky riadu.
| Typ produktu | Poháre |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 3 kryštály |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre mužov, Unisex |
| Objem | 230 ml |
| Šírka | 6,5 cm |
| Výška | 26,5 cm |
Súvisiace produkty 17

Pohár na červené víno so Swarovski Elements Hearts 470…

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Hearts 210…

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml "Všetko…

Poháre na víno so Swarovski Elements 450 ml číslo "40"

Poháre sa Swarovski Elements na červené víno 470 ml

Sklenená váza so Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Sklenená váza srdce Love 19 cm

Pohár na červené víno so Swarovski Elements Venezia 47…

Poháre na biele víno čierne so Swarovski Elements…

Poháre flauty na sekt čierne so Swarovski Elements…

Poháre na biele víno so Swarovski Elements Atlantis 40…

Poháre flauty na sekt zlaté so Swarovski Elements 210…

Sklenice na biele víno zlaté se Swarovski Elements…

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Silhouette…

Kovová zátka do fľaše s korkom striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby
Príslušenstvo 6

Dekorační krystal střední 1ks

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…

Sklenený veľký pilník na nohy B-B2 oranžový

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 38016.3 aqua mix

Dámske hodinky so Swarovski Elements Cadro ružové ZCR3…












