Pohár na červené víno so Swarovski Elements Hearts 470 ml
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Set dvoch kusov originálnych pohárov na červené víno srdce zdobené kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 99vs-SW5057.502 Ceny dopravy
Krásne a luxusné poháre na červené víno sa vyznačujú oslňujúci kombináciou štýlového dizajnu s ručne brúseným dekórom srdca a krištáľmi Swarovski Elements. Tieto poháre sú balené v pevnej darčekovej krabici. Sklenené poháre na sekt s krištáľmi Swarovski Elements sú bezpečnou poistkou pre krásny a vkusný svadobné darček, narodeniny, špeciálne oslavy či iné slávnostné príležitosti pre mužov aj ženy. Sada 2 ks luxusných pohárov so Swarovski Elements je vyrobená z bezolovnatého skla, ktoré je navyše tvrdené. Vynikajú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Odporúčame ručné umývanie, aby nedošlo k poškodeniu či oderu.
Objem jedného pohára je 470 ml.
| Typ produktu | Poháre |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Bezolovnaté sklo |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 3 kryštály |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre mužov, Unisex |
| Objem | 470 ml |
| Šírka | 9,3 cm |
| Výška | 24 cm |
Súvisiace produkty 14

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Hearts 210…

Sklenená váza so Swarovski Elements srdce v srdci 18 cm

Pohár na červené víno so Swarovski Elements Venezia 47…

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Venezia 23…

Poháre na biele víno čierne so Swarovski Elements…

Poháre flauty na sekt čierne so Swarovski Elements…

Poháre na biele víno so Swarovski Elements Atlantis 40…

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Atlantis 2…

Sklenice na biele víno zlaté se Swarovski Elements…

Poháre flauty na sekt so Swarovski Elements Silhouette…

Kovová zátka do fľaše s korkom striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Kovová zátka do fľaše s gumou striebornej farby

Porcelánový hrnček s tanierikom na kávu a čaj srdca…
Príslušenstvo 2

Poháre na víno sa Swarovski Elements srdce Petit Wines…














