Zlaté 14 karátové náušnice slza s riečnou perlou a briliantmi 91PB00034
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatné náušnice vyrobené zo 14-karátového zlata dekorované pravou riečnou perlou a briliantmi. viac
Kód produktu: 00138 EAN: 8590962001389

Belostné perlové náušnice so 14-karátovým žltým zlatom budú nádherne svietiť na Vašich ušiach a ešte viac podčiarknu Váš ženský šarm.
Na náušnice 91PB00034 bolo použité 14-karátové žlté zlato s rýdzosťou 585/1000 a pravé kultivované sladkovodné riečne perly, ktoré sú dominantou celého šperku. Perly o veľkosti 5 mm sa môžu pochváliť najvyššou kvalitou AAA a dopĺňam ich žiarivé brilianty.
Náušnice jednoducho zapnete na zlatú skrutku, ktorá sa radí k najobľúbenejším druhom zapínania. Náušnice sa ľahko dávajú dole a nasadzujú.
Zlaté náušnice pre Vás ručne vyrobili naše šikovné šperkárky v prevádzke v Jablonci nad Nisou. Na výrobu šperku bolo použité zlato z rýdzosti 585/1000. Pravosť riečnych perál vám doloží certifikát pravosti, ktorý je vždy ku šperku priložený.
Šperk vám dodáme v originálnej krabičke a darčekovej taštičke, ktorú od nás získavate zadarmo.
Perlový lesk a krása týchto zlatých perlových náušníc sú skvelou ozdobou pre ženu, ktorá chce za každej okolnosti zažiariť.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Vykládané + perly |
| Typ náušníc | Pecky, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 9,5 mm |
| Počet briliantov | 6 |
| Priemer perly | 5 mm |
| Šírka náušníc | 5 mm |
| Hmotnosť zlata (g) | 1 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,31 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Zlatý 14 karátový náhrdelník slza s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový náhrdelník s bielou riečnou perlou a…
Príslušenstvo 9

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice visacie s bielou riečnou…

Zlatý 14 karátový prívesok s bielou riečnou perlou 924…

Zlatá 14 karátová sada šperkov s kryštálmi Swarovski…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…

Zlaté 14 karátové náušnice žlté zlato s bielou riečnou…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




