Náušnice číre so Swarovski Elements srdce Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
29 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Kúzelné náušnice v tvare dvoch prepojených srdiečok dekorované kryštálmi čírej farby. viac
Kód produktu: vs-61400965CR Ceny dopravy
Unikátne náušnice zdobené exkluzívnymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do porhodiovaného kovu. Náušnice majú praktické zapínanie na puzetu.
Tieto úchvatné náušnice budú tvoriť spolu s náramkom srdca dokonalý harmonický celok.
Náušnice dodajú Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a zaručene upútajú pohľad Vášho okolia.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit, dodá Vášmu vzhľadu na elegancii a je vhodný pre všetky vekové kategórie.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 10 mm |
| Priemer | 10 mm |
| Priemer náušnice | 10 mm |
Súvisiace produkty (16)
















Súvisiace produkty 16

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…
Kód: vs-61500225cr
Skladom
32,80 €

Prsteň číry so Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-92700305cr
Skladom
65,20 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-61300178cr
Skladom
61,50 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-11300181cr
Skladom
45,10 €

Strieborný náhrdelník so zirkónom biele srdce 12006.1
Kód: 2824
Do 2 dní
62,40 €

Náhrdelník so Swarovski Elements biele srdce Krystal
Kód: vs-61300180cr
Skladom
44,70 €

Strieborný náhrdelník kôň v srdci so Swarovski…
Kód: vs-92300415CR
Skladom
69,70 €

Strieborný náhrdelník s motívom nepresne spojeného…
Kód: vs-92300455rh
Skladom
53,30 €

Náramok so Swarovski Elements Mix-up BMB21011
Kód: vs-BMB21011
Skladom
68,90 €

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Heart N2808C…
Kód: vs-N2808C
Do 10 dnů
63,50 €

Strieborný náhrdelník srdca s perleťovým zirkónom 1205…
Kód: 12074
Do 2 dní
64,90 €

Strieborný prívesok dve srdcia so zirkónmi 14011.1
Kód: 014012
Do 2 dní
25,40 €

Strieborný prívesok prepletené srdcia so zirkónmi 1401…
Kód: 014016
Do 2 dní
30 €

Strieborný náhrdelník srdca s jedným zirkónikom 12053.1
Kód: 12065
Do 2 dní
65,80 €

Strieborný prívesok dve srdiečka so zirkónmi v bielej…
Kód: 014019
Do 2 dní
36,70 €

Strieborný prívesok srdce matka a dieťa so zirkónmi…
Kód: 014020
Do 2 dní
33,60 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1111…
Kód: 2781
Skladom
27,40 €

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 795
Do 2 dní
73,80 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 319
Do 2 dní
19,60 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1128…
Kód: 3212
Skladom
37,80 €
-32%
Výpredaj

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12042…
Kód: 2843
Skladom
47,10 €
69,30 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Srdiečko Krystal
Kód: vs-61400809cr
Skladom
26,60 €







