Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biele srdce 32032.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
67 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Módny strieborný náhrdelník s príveskom v tvare srdiečka vysadený krištáľmi Swarovski Elements čírej farby. viac
Kód produktu: 795 EAN: 8590962321449 Ceny dopravy
Romantický náhrdelník z rhodiovaného striebra s príveskom tvaru srdca v srdci vykladaný kryštálmi Swarovski Elements.
Rhodiovaný povrch zabraňuje černeniu šperku a eliminuje vznik prípadných alergických reakcií.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktoré zabezpečia tento krásny šperk proti strate.
Tento krásny náhrdelník je vhodným darčekom pre Vašu milovanú. Je ideálnym doplnkom k jednoduchým spoločenským šatám, a tiež ho môžete využiť aj k bežnému outfitu.
Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biele srdce 32032.1
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm |
| Rozmer prívesku | 17 x 19 mm |
| Hmotnosť | 5,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (13)













Súvisiace produkty 13

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 1789
Skladom
26,20 €

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…
Kód: vs-61500225cr
Skladom
32,80 €

Prsteň číry so Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-92700305cr
Skladom
65,20 €

Strieborný náramok so zirkónmi dvojité srdce 13011.1
Kód: 3960
Do 2 dní
42,60 €

Prsteň číry so Swarovski Elements Srdce Krystal
Kód: vs-92700322cr
Skladom
52,80 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1111…
Kód: 2781
Skladom
27,40 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1107…
Kód: 2745
Skladom
23,60 €
-35%
Výpredaj

Prsteň so Swarovski Elements šikmé srdce Kryštál
Kód: vs-23070 XX
Skladom
52,90 €
82 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33048.…
Kód: 592
Do 2 dní
131,20 €

Náušnice číre so Swarovski Elements kruhy Krystal
Kód: vs-61400226cr
Skladom
41 €

Strieborný prsteň s motívmi srdca
Kód: vs-92700414rh
Skladom
49,20 €

Strieborné náušnice vlnkové kruhy s krištáľmi Preciosa…
Kód: 91261
Skladom
55,70 €
-23%
Výpredaj

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa biele…
Kód: 7257
Skladom
94,30 €
123,10 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele srdce 1106…
Kód: 2204
Skladom
21,30 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-27026801
Skladom
45,10 €

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 5967
Do 2 dní
66,80 €











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




