Náramok so Swarovski Elements kryštálmi čierny Dotty Elegant BLDOT2CZ1 Kryštál
Luxusný náramok vyrobený z Alcantary zdobený čírymi a šedými kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-BLDOT2CZ1

Tento náramok je úplným unikátom! Náramok je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý sa nazýva Alcantara a navyše je dekorovaný krásnymi čírymi a šedými kryštálmi Swarovski Elements.
Luxusný čierny náramok tak kombinuje exkluzívny materiál s dokonalou eleganciou.
Alcantara je vynikajúci materiál na šperky, pretože je mäkký, ale zároveň veľmi pevný. Je to syntetický materiál, ktorý má vlastnosti pripomínajúce kožu, ale je oveľa odolnejší a ľahko sa udržuje. Číre a šedé kryštály Swarovski Elements, ktorými je náramok ozdobený, zase dodávajú celému šperku ten správny lesk a jemnosť.
Tento luxusný náramok je veľmi elegantný a dokonale sa hodí na každú príležitosť. Buďte stredobodom pozornosti na každej spoločenskej akcii a svojim šperkom dokážete vyjadriť svoju jedinečnosť a štýl.
Luxusný čierny náramok z Alcantary zdobený čírymi a šedými kryštálmi Swarovski Elements Vám pristane a určite nezostane nepovšimnutý.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Alcantara |
| Zapínanie | Na patent |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 38,5 cm |
| Rozmer krištál'u | 3 x 3 mm, 4 x 4 mm, 8 x 8 mm |
| Šírka náramku | 20 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 11

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 78004.3 Kryštál

Poháre na biele víno čierne so Swarovski Elements…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Preciosa biele…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborné náušnice kôstky so zirkónom biele okrúhle 1…

Strieborný náhrdelník s čírym zirkónom 12052.1 Kryštál

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 78003.3 Jet

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa biele okrúhle …

Strieborné náušnice visiace so zirkónom Krystal

Náušnice čierne so Swarovski Elements Heart K2808J Jet

Náušnice číre so Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…
Príslušenstvo 18

Čierny náramok proti urieknutiu strieborný krížik 1302…

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal

Súprava sa Swarovski Elements vlnka číra Krystal

Dámské letné černé šaty s šedými kvetmi

Strieborné visiace náušnice so Swarovski kryštály…

Strieborný prsteň so zirkónmi Krystal

Náramok so Swarovski Elements kryštálmi čierny Endless…

Čierny náramok proti urieknutiu strieborný okrúhly 130…

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa biele okrúhle …

Náramok so Swarovski Elements kryštálmi čierny Heart B…

Náramok so Swarovski Elements Krystal

Náramok so Swarovski Elements čierny kryštály Lollipop…

Strieborný náramok retiazka s jedným zirkónom 13025.1…

Prívesok bižutéria s krištáľom Preciosa biely okrúhly …

Strieborný prsteň s tromi zirkónmi Krystal

Sada náramkov so srdiečkami a kryštálom Swarovski…

Strieborné náušnice číre sa Swarovski Elements Sweetie…






