Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok čierne guľaté 39109.3 Jet
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherná strieborná krištáľová súprava s okrúhlym čiernym kryštálom a dvoma radmi čírych kryštálov Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 39545 EAN: 8590962395457 Ceny dopravy



Ozdobte sa nádherne zdobenými visiacimi náušnicami a príveskom v rovnakom dizajne zo súpravy.
Sada šperkov obsahuje okrúhle visiace náušnice, prívesok v rovnakej podobe a retiazka. Šperky sú zdobené veľkým okrúhlym Swarovski kryštálom, ktorý je navyše lemovaný dvoma radmi menších bielych kryštálikov Swarovski.
Šperky zo súpravy sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy rhodiom. Ródium chráni šperk proti sčernanie, zožltnutie i poškrabaniu. Náušnice majú zapínanie na klapku. Keďže šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu, môžu ich bez obáv nosiť aj alergici.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Vykládané, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 17 mm |
| Dĺžka prívesku | 16 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Šírka náušníc | 8 mm |
| Šírka prívesku | 8 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Príslušenstvo 8

Náramok so Swarovski Elements kryštálmi čierny Monaco…

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58188J…

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 78003.3 Jet

Strieborný náhrdelník čierny so Swarovski Elements…

Náušnice čierne so Swarovski Elements diskoštvorec Jet…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212J…

Náhrdelník čierny so Swarovski Elements Amour NCC2808…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




