Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21008.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
49 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantné jednoduché náušnice z pravých riečnych perál so zapínaním na krúžok. viac
Kód produktu: 1324 EAN: 8590962210088 Ceny dopravy
Tieto pútavé náušnice sú vyrobené z prírodnej kultivovanej riečnej perly. Ideálne pre všetky vekové kategórie. Vhodné ako na bežné nosenie tak aj na slávnostnejšie udalosti. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
Náušnice budú tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite, dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Kvalita perál | AA |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 23 mm |
| Priemer perly | 6 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Kód: 1328
Do 2 dní
155 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23001.1
Kód: 1337
Do 2 dní
93,50 €

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 1728
Do 2 dní
46,70 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Náramok perlový 33017.1 Biela
Kód: 535
Skladom
15,50 €









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




